Tisk je vnímaný jako důvěryhodné médium pro reklamu

Tištěná reklama rozhodně ŽIJE!

Tištěná média považují spotřebitelé stále za důvěryhodná a reklamu v nich za nejméně rušivou, ukazuje výzkum. Nejde však jen o novinové články a PR reklamu v časopisech.

Nabízíme vám nejen grafické zpracování, ale i realizaci veškerých tištěných materiálů pro propagaci vaší společnosti, firmy, služby.

Klasická papírová vizitka nejenže umožní bližší kontakt se zákazníkem, ale prostřednictvím graficky zapracovaného QR kódu dojde k okamžitému
elektronickému uložení do mobilu klienta.

Není nad zalistováním v papírové brožuře nebo katalogu se sortimentem vaší firmy. Plakát, leták, banner nebo billboard zase umožní zprostředkovat rychlý vizuální vjem, který se při vhodném umístění a zopakování zapíše do podvědomí a dojde k usnadnění pozdějšího nákupu vašich výrobků nebo služby a k zapamatovatelnosti vaší značky.

Co pro vás tiskneme ofsetem a digitálně: a to téměř „na počkání“:

Časopisy a brožury
Kalendáře
Hlavičkový papír
Obálky
Prospekty
Letáky
Poznámkové bloky
Prezentační desky
Katalogy
Knihy
Skládačky
Reklamní plachty – bannery
A nakonec vizitky
A cokoli společně vymyslíme

30 let praxe v marketingu nadnárodních i větších a menších firem ČR bylo oceněno třetím místem v soutěži Moneta Živnostník roku 2020.

Naše zkušenosti vám přinesou kvalitu a příjemné ceny získané dlouholetými kontakty s dodavateli, v případě, kdy služby kooperujeme. Zakázku vyřídíme na klíč a ručíme za ni.

Sledujte nejnovější příspěvky

Nové fotky a další zajímavosti ze sekce výtvarné kurzy a příměstský tábor Pardubice uvidíte vždy nejdříve na mém Facebooku.