Tištěná reklama rozhodně ŽIJE!

Tisk je vnímaný jako důvěryhodné médium pro reklamu

Tištěná média považují spotřebitelé stále za důvěryhodná a reklamu v nich za nejméně rušivou, ukazuje výzkum. Nejde však jen o novinové články a PR reklamu v časopisech.

Nabízíme vám nejen grafické zpracování, ale i realizaci veškerých tištěných materiálů pro propagaci vaší společnosti, firmy, služby.

Klasická papírová vizitka nejenže umožní bližší kontakt se zákazníkem, ale prostřednictvím graficky zapracovaného QR kódu dojde k okamžitému
elektronickému uložení do mobilu klienta.

Není nad zalistováním v papírové brožuře se sortimentem vaší firmy, ale i katalogem a nebo plakáty, bannery či billboardy umožní rychlý vizuální vjem a tím
dochází při dalším setkání s reklamním sdělením připomenutí podvědomí a dojde k usnadnění pozdějšího nákupu a zapamatovatelnosti vaší firmy.

Co pro vás tiskneme ofsetem a digitálně: a to téměř „na počkání“:

Časopisy a brožury
Kalendáře
Hlavičkový papír
Obálky
Prospekty
Letáky
Poznámkové bloky
Prezentační desky
Katalogy
Knihy
Skládačky
Reklamní plachty – bannery
A nakonec vizitky
A cokoli společně vymyslíme

30 let praxe v marketingu nadnárodních i větších a menších firem ČR bylo oceněno třetím místem v soutěži Moneta Živnostník roku 2020

Naše zkušenosti vám přinesou kvalitu a příjemné ceny získané dlouholetými kontakty s dodavateli, v případě, kdy služby kooperujeme. Zakázku vyřídíme na klíč a ručíme za ni.

KONTAKTUJTE MĚ

Sledujte nejnovější příspěvky

Nové fotky a další zajímavosti ze sekce výtvarné kurzy a příměstský tábor Pardubice uvidíte vždy nejdříve na mém Facebooku.

Sledovat