Make-up garde

Podpoříme vaši krásu

Poradím vám, jak pečovat o pleť a líčit se na den i večer. Jaké potřebujete doplnit minerály a vitamíny, co je v kosmetické taštičce nezbytné a co tam rozhodně být nemusí.

Co za produkty mít v kabelce a proč se vyplatí investovat do kvalitního krému a minerální vody. Nakoupíme společně a již nikdy se vám nestane, že koupíte jinou barvu, jiné složení a nebo v euforii něco, co není pro vás vhodné a nikdy to nepoužijete

Make-up. Líčení. Upravenost. Podpoření vlastní krásy. Vědět kam a jak a co. Jako ve všech oborech. Vědět jak. Know-how. Make-up, často skloňovaný výraz ve  všech módních časopisech a na všech lady platformách. You-tube kanály, streamy a Pinterest se hemží návody a influencierky – i influencieři se předhání, kdo vymyslí větší šílenost. Jsem pro. Originalita a výstřednost patří teenegerům.

A vždy patřila. Komu nepatří, pokud nepracuje v umělecké branži je generace pozdější. Narozená dříve. Vidím to na vlastních přednáškách a workshopech. Žena je mnohdy i nalíčená poměrně hezky, ale zažitým stylem, bez znalosti umístění světla a stínu na tvář, což je základem pro perfektní make-up. Prostě to není ono. Není to fresh.

Zbytečně to přidává roky i kilogramy navíc. Mnohdy udělá líbivou masku a mnohdy to něco navíc je opravdu navíc a stačilo by daleko méně. Trocha tvářenky, maličko rozjasňovače, dobře zvolený stín a barva tužky na oči. Linka vkreslená do řas a ne nad ně a kvalitní podklad, tedy péče o pleť před vlastním líčením. To je všechno. Tečka. A že toho není málo?

Máte pravdu. Dát málo, ale vědět mnoho. Minimalismu je vždy nejtěžší disciplína, stejně jako svoboda. Pomůžu vám. Ráda. Baví mě to. A,…umím to, troufám si tvrdit. Prostě to vidím. A druhým radit, je tak snadné,…úsměv.

Sledujte nejnovější příspěvky

Nové fotky a další zajímavosti ze sekce výtvarné kurzy a příměstský tábor Pardubice uvidíte vždy nejdříve na mém Facebooku.